Кар'єра в управлінні юстиції

Про результати конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «В» Головного територіального управління юстиції у Луганській області оголошеного наказом Головного територіального управління юстиції у Луганській області від 25.04.2019 № 498/К.

Про остаточні результати конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «В» Головного територіального управління юстиції у Луганській області оголошеного наказом Головного територіального управління юстиції у Луганській області від 10 квітня 2019 року № 378/К.

Про остаточні результати конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «Б» і «В» Головного територіального управління юстиції у Луганській області оголошеного наказом Головного територіального управління юстиції у Луганській області від 07 березня 2019 року № 218/К.

Про остаточні результати конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «В» Головного територіального управління юстиції у Луганській області оголошеного наказом Головного територіального управління юстиції у Луганській області від 18 лютого 2019 року № 154/К.

Про остаточні результати конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «В» Головного територіального управління юстиції у Луганській області оголошеного наказом Головного територіального управління юстиції у Луганській області від 07.11.2018 № 378/В.

Про остаточні результати конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «В» Головного територіального управління юстиції у Луганській області оголошеного наказом Головного територіального управління юстиції у Луганській області від 30.10.2018 № 370/В.

Про остаточні результати конкурсу на зайняття посад державної служби категорій «Б» та «В» Головного територіального управління юстиції у Луганській області оголошеного наказом Головного територіального управління юстиції у Луганській області від 05.10.2018 № 341/В.

©2019 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search