Кар'єра в управлінні юстиції

Про остаточні результати конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «В» Головного територіального управління юстиції у Луганській області оголошеного наказом Головного територіального управління юстиції у Луганській області від 12.03.2018 № 83/В.

Про остаточні результати конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «Б» та «В» Головного територіального управління юстиції у Луганській області оголошеного наказом Головного територіального управління юстиції у Луганській області від 09.02.2018 № 39/В.

Про остаточні результати конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «Б» та «В» Головного територіального управління юстиції у Луганській області оголошеного наказом Головного територіального управління юстиції у Луганській області від 08.02.2018 № 34/В.

Про остаточні результати конкурсу на зайняття посад державної служби категорій «Б» і «В» Головного територіального управління юстиції у Луганській області оголошеного наказом Головного територіального управління юстиції у Луганській області від 07.02.2018 № 29/В.

Про остаточні результати конкурсу на зайняття посад державної служби категорії «В» Головного територіального управління юстиції у Луганській області оголошеного наказом Головного територіального управління юстиції у Луганській області від 22.01.2018 № 11/В.

Про остаточні результати конкурсу на зайняття посад державної служби категорія «В» Головного територіального управління юстиції у Луганській області оголошеного наказом Головного територіального управління юстиції у Луганській області від 15.01.2018 № 29/АГ.

©2018 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search