Державна реєстрація актів цивільного стану

Державна реєстрація народження у пологових будинках

З метою забезпечення комфорту жінок, які народжують майбутнє покоління, реалізації сервісів Міністерства юстиції України, забезпечення ефективності роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану Луганської області та створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини Головним територіальним управлінням юстиції у Луганській області з березня 2016 року запроваджено та успішно продовжується прийняття працівниками відділів документів необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини та видачі свідоцтв про народження дітей безпосередньо у пологових будинках Луганської області.

На території Луганської області підконтрольній українській владі функціонує 8 пологових будинків (м. Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк, смт. Біловодськ, Білокуракине, Новопсков, Сватове, Старобільськ), в яких в повній мірі реалізується даний пілотний проект Міністерства юстиції України. Дана новація стала приємною та досить практичною послугою для батьків, адже вони мають можливість отримати найперший документ своїх немовлят – свідоцтво про народження ще у пологовому будинку, не витрачаючи зайвого часу на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану, а постійно залишатися поряд зі своїми малюками.

Реалізація даного сервісу можлива завдяки щоденній роботі у пологових будинках співробітників відділів державної реєстрації актів цивільного стану Луганської області у режимі фронт-офісів, які здійснюють прийом документів та видачу свідоцтв, надають консультації роженицям та проводять інформаційну роботу з медичним персоналом.

Відділи державної реєстрації актів цивільного стану Луганської області прагнуть досягти 100% видачі свідоцтв про народження у пологових будинках, але це неможливо через суб`єктивні життеві ситуації (батьки дитини на різних прізвищах, але немає можливості написати необхідну в даному випадку спільну заяву батьків; батьки не визначилися з ім`ям дитини; батьки бажають зареєструвати дитину за місцем проживання, а не за місцем народження .......).

©2019 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search