Новини

Міністр юстиції наголосив, що ще перший постреволюційний Уряд, який очолював Арсеній Яценюк і віце-прем’єром якого був Володимир Гройсман, включив до пріоритетних реформ проведення децентралізації, результати якої нині може відчути кожен українець.

- розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 28 лютого 2019 року № 163 “Про встановлення тарифів на платні лабораторні послуги за зверненням громадян без направлення лікаря, що надаються комунальним закладом “Біловодська центральна районна лікарня”, наказ Головного територіального управління юстиції у Луганській області від 19 березня 2019 року № 89/В “Про повернення нормативно- правового акта без державної реєстрації для доопрацювання”.

Відповідно до частини 1 статті 45 розділу VII Закону України «Про запобігання корупції» з 1 січня 2019 року розпочато черговий етап подання суб’єктами декларування щорічних електронних декларацій за 2018 рік до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Термін подачі декларацій спливає о 00 годин 00 хвилин 1 квітня 2019 року.

- наказ Управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації від 21 лютого 2019 року № 27-СЄВ ”Про внесення змін до наказу від 30 грудня 2016 р. № 177-СЄВ”, зареєстрований в Управлінні 13 березня 2019 року за № 19/1929;

Міністерство юстиції презентує статистичне дослідження «Стан юридичної освіти», яке було проведене Директоратом з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності.

Міністерство юстиції і Уряд одним із ключових завдань своєї роботи визначили піклування про наше майбутнє – про наших дітей.  Для сприяння відповідальному ставленню батьків до своїх обов’язків по вихованню і належному утриманню дітей ми вже реалізували низку ініціативи. Про це повідомив Міністр юстиції України Павло Петренко у своєму блозі на «Цензор. НЕТ».

©2019 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search