Новини

Previous Next

Протягом 2018 року стягнуто 6,4 млн. грн. виконавчого збору, що майже на 2 млн. грн. більше ніж за 2017 рік

Previous Next

22 січня 2019 року розпочався тиждень он-лайн семінарів з суб’єктами державної реєстрації нерухомості та бізнесу Луганської області. У заході прийняли участь головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, головний спеціаліст сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів та державні реєстратори Міловської, Білокуракинської, Кремінської районних державних адміністрацій, Кремінської міської ради та Білокуракинської селищної ради. До відома суб’єктів державної реєстрації доведено ставки адміністративного збору за проведення реєстраційних дій та за надання інформації з Державного та Єдиного реєстрів у 2019 році, порядок формування, зберігання та передачі реєстраційних справ.

Previous Next

Проведення особистого прийому керівництвом Головного територіально управління юстиції у Луганській області з надання безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення

Відповідно ст. 8 Закону України «Про нотаріат» (далі - Закон) нотаріальна таємниця –це сукупність відомостей, отриманих під час вчинення нотаріальної дії або звернення до нотаріуса заінтересованої особи, в тому числі про особу, її майно, особисті майнові та немайнові права і обов'язки тощо.

Previous Next

Під головуванням Міністра юстиції Павла Петренка та Генерального прокурора Юрія Луценка пройшла міжвідомча нарада, в ході якої було підписано наказ про запуск пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину». На першому етапі він діятиме у 6 регіонах: Донецькій, Львівській, Луганській, Миколаївській, Одеській та Харківській областях.

Previous Next

Міністерство юстиції підписало з Державною службою зайнятості та Державною службою України з питань праці два меморандуми про співробітництво, які забезпечать подальше покращення показників повернення заборгованих горе-батьками аліментів дітям.

21 січня 2019 року у Міністерстві юстиції відбулась робоча нарада щодо доопрацювання Нового порядку денного у сфері юстиції, свободи та безпеки Україна-ЄС. Це перша координаційна зустріч органів сектору юстиції, присвячена даному документу. Новий порядок денний був представлений Міністром юстиції Павлом Петренко на 5 засіданні Ради асоціації, що відбулась в Брюсселі 17 грудня 2018 року.

Українці все частіше звертаються до таких послуг Міністерства юстиції як «Шлюб за добу» та видача свідоцтв про народження у пологових будинках. Про це повідомила заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ірина Садовська.

©2019 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search