Новини

Previous Next

У грудні 2018 року Верховна Рада України прийняла закон, яким введено відповідальність за булінг. Саме з метою інформування учнівської молоді про відповідальність за булінг в закладах освіти, команда юстиції Луганщини провела для учнів 9-х класів ЗОШ № 14 м. Сєвєродонецька інформаційну бесіду на базі Сєвєродонецької міської бібліотеки для юнацтва імені Й. Б. Курлата.

Крім того, учні прийняли участь у флешмобі #РазомПротиБулінгу, метою якого було залучення якомога більше учнівської молоді до здорових взаємовідносин у класному колективі.

У зв'язку з набуттям чинності 05 вересня 2019 року постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 “Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні” повідомляємо, що з 01.10.2019 змінюються реквізити рахунків для справляння адміністративного збору до Державного бюджету України, у сфері державної реєстрації громадських формувань, відповідно до стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів).

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України запрошують прийняти участь у Національному конкурсі наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії» (далі - Конкурс), в підтримку студентських громад переміщених закладів вищої освіти України.

Previous Next

Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Булінг – це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.

Відповідно до статті 36 Конституції України громадяни України мають право на свободу об'єднання у політичні партії та громадські організації для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів, за винятком обмежень, встановлених законом в інтересах національної безпеки та громадського порядку, охорони здоров'я населення або захисту прав і свобод інших людей.

©2019 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search