Новини

Previous Next

17 січня 2018 року на базі Кремінського ДВС відповідно до графіку проведення особистого прийому громадян начальником Головного територіального управління юстиції у Луганській області Філатовою Т.Д. та заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Луганській області з питань виконавчої служби Прилуцькою М.О. була проведена зустріч з місцевим населенням з питань роботи юстиції у Луганській області, правової роботи та правової освіти населення, банкрутства. Зустріч стала дуже корисною для громадян, які звернулися за консультаціями.
Надано роз'яснення щодо порядку користування новітніми сервісами Міністерства юстиції України та отримання реєстраційних послуг. У рамках проекту “Я МАЮ ПРАВО! проінформували громадян про їх права, роз'яснили механізми захисту та надання безоплатної правової допомоги. Правову допомогу було надано семи громадянам.

Не знаєте як зареєструвати громадську організацію? Змінився керівник профспілкової організації? Змінилася адреса структурного утворення політичної партії? Головне територіальне управління юстиції у Луганській області чекає на Вас!

З метою удосконалення знань працівників центрів надання адміністративних послуг, місцевих центрів з надання вторинної правової допомоги Головним територіальним управлінням юстиції у Луганській області з 22.01.2018 по 25.01.2018 буде проведено серію онлайн-семінарів на тему: «Адміністративний збір у сфері державної реєстрації громадських формувань у 2018 році» (за допомогою програмного забезпечення skype, логін – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) початок о 10.00 за наступним графіком.

Табель обліку робочого часу (далі— Табель) — це поіменний список усіх працівників відділу, служби чи іншого структурного підрозділу або установи в цілому з відмітками про використання робочого часу протягом облікового періоду.

З метою реалізації повноважень щодо організації роботи з підготовки та підвищення кваліфікації державних реєстраторів, Головним територіальним управлінням юстиції у Луганській області з 23 по 30 січня 2018 року буде проведено серію онлайн – семінарів (за допомогою програмного забезпечення Skype) за темою: «Ставки адміністративного збору за проведення реєстраційних дій та за надання інформації з Державного та Єдиного реєстрів».

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2017 року № 890 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”   внесено зміни до Типового договору оренди землі, якими удосконалено механізм управління у сфері використання та охорони земель, збереження та відтворення родючості грунтів, а саме передбачається:

©2018 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search