Новини

Previous Next

3 листопада 2018 року відповідно до Графіку проведення семінарів для нотаріусів Луганської області з питань нотаріату та фінансового моніторингу по нотаріальним округам у ІV кварталі 2018 року працівниками відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Луганській області було проведено семінар з нотаріусами Попаснянського районного нотаріального округу.

Previous Next

14 листопада 2018 року спільно із працівниками Головного управління Національної поліції в Луганській області працівники Головного територіального упраління юстиції у Луганській області відвідали середню загальноосвітню школу № 2 міста Сєвєродонецька, де з учнями 8-х класів провели урок, присвячений гострій проблемі булінгу.

Об'ектом права державної власності на землю виступають усі землі України, за винятком земель, переданих у комунальну і приватну власність. Виключно в державній власності знаходяться землі атомної енергетики та космічної системи; землі оборони, крім земельних ділянок під об'єктами соціально-культурного, виробничого та житлового призначення; землі під об'єктами природно-заповідного фонду та історико-культурними об'єктами, що мають національне та загальнодержавне значення; землі під водними об'єктами загальнодержавного значення; земельні ділянки, які використовуються для забезпечення діяльності Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів державної влади, Національної академії наук України, державних галузевих академій наук; земельні ділянки зон відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Previous Next

Заступник Міністра юстиції України Іванна Смачило, директор Координаційного центру з надавання безоплатної правової допомоги Олексій Бонюк, генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Владислав Власюк беруть участь у міжнародній конференції "Access to Legal Aid in Criminal Justice Systems", яка проходить у столиці Грузії Тбілісі. Сьогодні на пленарній сесії "Аналіз передових практик та практичних проблем в створенні та реформуванні систем правової допомоги" заступник Міністра розповіла про український досвід створення та розвитку системи безоплатної правової допомоги. 

Наказом Міністерства юстиції України від 17 жовтня 2018 року № 3236/5 внесено зміни до Вимог до написання найменування юридичної особи, її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, крім організації профспілки, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 05 березня 2012 року N 368/5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 05 березня 2012 року за N 367/20680 (із змінами). Дані вимоги викладено у новій редакції.

«Розповсюджена у ЗМІ інформація щодо зловживання владою та службовим положенням з боку вищого керівництва Міністерства юстиції та колишнього Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка в рамках придбання юридичних послуг для представництва держави України за позовами міноритарних акціонерів ПАТ  «Укрнафта» в Арбітражному інституті Торгової палати м. Стокгольма (Швеція) абсолютно не відповідає дійсності», - повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

З метою реалізації повноважень щодо організації роботи з підготовки та підвищення кваліфікації державних реєстраторів, Головним територіальним управлінням юстиції у Луганській області з 21 по 28 листопада 2018 року буде проведено серію онлайн – семінарів (за допомогою програмного забезпечення Skype) за темою: «Проблемні аспекти у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно».

– наказ Управління фінансів Біловодської районної державної адміністрації Луганської області від 1 листопада 2018 року № 42 «Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів на 2019 рік», зареєстрований у Головному територіальному управлінні юстиції у Луганській області 12 листопада 2018 року за № 108/1864/

©2018 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search