Новини

Previous Next

Протягом 2019 року державними виконавцями Луганщини виконано 153 постанови про накладення на боржників штрафів у розмірі 20%, 30% та 50% від суми заборгованих аліментів, за якими стягнуто 856 тис. грн.

Випадки насильства серед учнів завжди були частиною школи, однак зараз вони стають дедалі помітнішими. Жертвою цькування може стати абсолютно будь-яка дитина, не дивлячись на те, якою б сильною або здібною вона не була б. Однак найчастіше жертвами стають ті, хто найбільше виділяється (дивно одягнений, дивно поводиться, неохайний). Також потенційними жертвами можуть стати ті, хто швидко втрачає самоконтроль, легко піддається емоціям.

Статтею 1 Закону України “Про професійних творчих працівників та творчі спілки” визначено, що творчою спілкою є добровільне об’єднання професійних творчих працівників відповідного фахового напряму в галузі культури та мистецтва, яке має фіксоване членство.

Previous Next

21 травня 2019 року відбувся семінар-навчання для посадових осіб органів місцевого самоврядування Марківського району відповідно до графіку проведення семінарів-навчань з посадовими особами органів місцевого самоврядування на 2019 рік, затвердженого начальником Головного територіального управління юстиції у Луганській області 08 лютого 2019 року, на якому розглядалися наступні питання:

Previous Next

Сьогодні, прийом громадян проводився на базі Лисичанського міського відділу державної виконавчої служи заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації — Еліною Журбою.

Громадяни звертались з питаннями безкоштовної передачі у власність земельних ділянок, прийняття спадщини, державної реєстрації припинення обтяжень речових прав на нерухоме майно.

Previous Next

Об’єднати зусилля у пошуку, дослідженні, систематизації та розповсюдженні кращих національних та міжнародних практик з забезпечення ефективного та всеохоплюючого доступу до правосуддя – ціль, яку Міністерство юстиції України, Координаційний центр з надання правової допомоги, ВБО «Українська фундація правової допомоги», ГС «Мережа правового розвитку», ГО «Асоціація юридичних клінік» поставили перед собою, підписавши меморандум, яким заснували Українську школу практичних знань з питань доступу до правосуддя.

©2019 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search