Новини

Адміністративна послуга - результат здійснення владних повноважень суб’єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків такої особи відповідно до закону.

Емфітевзис- це довгострокове, відчужуване та успадковане речове право на чуже майно, яке полягає у наданні особі права володіння і користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб з метою отримання плодів та доходів від неї з обов'язком ефективно її використовувати відповідно до цільового призначення.

Головне територіальне управління юстиції у Луганській області (далі - Управління) повідомляє про зміну адреси офіційної електронної пошти з Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 851 "Деякі питання використання доменних імен державними органами в українському сегменті Інтернету".

Previous Next

Представником Головного територіального управління юстиції у Луганській області було проведено робочу зустріч із уповноваженим працівником Кремінської районної державної адміністрації Луганської області щодо державної реєстрації нормативно-правового акта, поданого до Головного територіального управління юстиції у Луганській області. Під час робочої зустрічі були висловлені зауваження до нормативно-правового акта та надано методичну допомогу щодо усунення зазначених недоліків.

©2019 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search