Новини

Previous Next

Сьогодні за ініціативи Міністерства юстиції та Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя пройшов перший Форум з питань правосуддя для неповнолітніх, на якому підбили підсумки року роботи координаційної ради та визначили ключові завдання у сфері захисту прав дітей, які мають проблеми із законом.

Previous Next

18 липня 2018 року відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз'яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів було проведено зустріч заступником начальника ГТУЮ з питань державної реєстрації - начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Луганській області Еліною Журбою та завідувачем сектору взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Луганській області Оленою Мошковою з аграріями та місцевим населенням на базі Комишуваської селищної ради Попаснянського району Луганської області. До відома селян було доведено інформацію щодо створення на Луганщині оперативного штабу з протидії рейдерству та забезпечення прав і свобод власників і користувачів земель, його складу, основних завдань та контактних телефонів.

Previous Next

Міністерство юстиції у рамках святкування 100 річного ювілею української юстиції у приміщення Музею «Будинок митрополита» Національного заповідника «Софія Київська» представило виставку архівних документів.

Previous Next

Сьогодні у Клубі Кабінету міністрів відбулися урочистості з нагоди відзначення сторічного ювілею української юстиції. 

За словами Міністра юстиції Павла Петренка, протягом 4 останніх років в Україні відбуваються масштабні зміни в органах юстиції, які відповідають за поновлення права і справедливості в країні. Фактично нині виправляються помилки, які були допущені в роки новітньої української державності, й надолужується все, що було не зроблене з моменту створення української юстиції у 1918 році.

Previous Next

За дорученням Міністерства юстиції України прийняли участь у регіональній презентації та обговорення звіту “Правосуддя на сході України в умовах збройної агресії Російської Федерації”. За результатами дворічної роботи авторського колективу міжнародного фонду “Відродження”, було представлено ключові висновки та рекомендації щодо посилення спроможності забезпечувати правосуддя в умовах збройної агресії. У дослідженні напрацьовано рекомендації для покращення стану українського правосуддя в умовах збройного конфлікту на сході України.

Previous Next

Працівники Кремінського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Луганській області привітали подружжя з "діамантовим весіллям". Пройшло 60 років з тої самої першої хвилюючої весни кохання, коли почуття переповнювали душі закоханих, коли хотілось обійняти увесь світ, та все навкруги дихало коханням! Двоє щасливих людей поклялися у вічній вірності та коханні, мріючи не розлучатися ніколи. Знайомі усім почуття, не кожному вдається зберегти, через багато років.
Діамантове весілля - це цілих 60 років життя у шлюбі! 

Previous Next

За консультацією, допомогою чи зверненням з будь-яких питань щодо роботи органів юстиції можна звернутись до операторів нового багатоканального call-центру Мін'юсту за телефоном 044 364 23 93, якому сьогодні виповнюється рівно рік з моменту заснування!

©2018 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search