Новини

Можливий рейтинг імен

Питання про те, як назвати дитину задає собі майже кожна подружня пара. Хтось думає про це і зараз. І далеко не завжди рішення дається просто. Вирішувати це питання доводилося і сім'ям на Луганщині. З досвіду і спостережень народилися ці роздуми.

Якщо в стародавні часи досить часто ім'я обиралося за ім'ям святих, то зараз багато імен застаріли, а церковні традиції втрачені. І на практиці, найчастіше ім'я дитини обирається батьками за принципом «подобається - не подобається». І тільки якщо смаки не співпали в хід йдуть різні аргументи, від церковного календаря до імен родичів. Є сім'ї, які мають набір улюблених імен. Ними називаються, наприклад, всі чоловіки роду.
-Найпоширенішими іменами, які надавались дітям при державній реєстрації народження протягом 2017 року в Луганській області були:
чоловічі — Олександр, Михайло, Дмитро, Максим, Артем, Іван, Матвій;
жіночі — Марія, Софія, Анна (Ганна), Вікторія, Анастасія, Варвара.
Рідковживані імена: чоловічі — Кемаль, Аміран, Емір, Еліф, Хусейн;
жіночі — Теона, Устінья, Лукерія, Мішель.
Кожен з нас - неповторна індивідуальність і життєвий шлях у кожного свій.
Вибираючи ім'я, замислитесь про його звучання в поєднанні з по батькові та прізвищем. Про пестливих, скорочених і, можливо, образливих формах імені. Часто батьки про це забувають. А новій людині доведеться йти з ім'ям усе життя. Щасливого вам вибору! І нехай обране вами ім'я стане для дитини найріднішим і найкрасивішим!

©2018 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search