Новини

Previous Next

Діалог як інструмент зменшення соціальної напруги в громадах, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі

13 лютого 2018 року Головне територіальне управління юстиції у Луганській області прийняло участь у заході “Діалог як інструмент зменшення соціальної напруги в громадах, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі”

в рамках проету "Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі" за фінансування Уряду Японії, який було проведено на базі Сєверодонецької міської бібліотеки для юнацтва ім. Й. Б. Курлата. Під час проведення заходу були розглянуті питання щодо: визначення діалогу; консенсус як засіб для досягнення успішних довгострокових результатів; важливість виявлення позиції/інтересів та потреб як ключовий підхід в медіації та діалозі; представлення ідей щодо конференції (презентація, взаємодія з іншою громадою); ключові навички ефективної комунікації: практика діалогу в громаді; можливості застосування діалогу в громаді. В тому числі і широкий медіа-супровід національної програми “Я МАЮ ПРАВО!”, яка є консолідованим проектом Уряду України, органів Міністерства юстиції, БПД та міжнародних інституцій.
Працівниками Головного територіального управління юстиції у Луганській області був представлений загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, а також було презентовано надання органами юстиції широкого кола правової допомоги громадянам України.

©2019 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search