Новини

Previous Next

Другий день тижня правових знань

Пріоритетом для будь-якої держави має бути дотримання прав і свобод людини. У Конституції України є окремий розділ, присвячений правам і свободам людини і громадянина.

Так, 13 березня 2018 року в рамках проведення тижня правових знань на тему: «Право, кроком руш!» та під час реалізації загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!», Головне територіальне управління юстиції у Луганській області організувало та провело на базі загальноосвітньої школи № 14 міста Сєвєродонецька інформаційну годину- спілкування на тему: «Відповідальність батьків або осіб, що їх замінюють, за вчинки неповнолітніх». Під час заходу учні жваво та емоційно висловлювали свої думки. Також в рамках обраної теми був продемонстрований мультфільм.

Цього ж дня на базі Сєвєродонецької міської бібліотеки для юнацтва імені Й. Б. Курлата Головне територіальне управління юстиції у Луганській області організувало для учнів 6-го класу загальноосвітньої школи № 17 міста Сєвєродонецька правовий турнір на тему: “Хто кращій!”, під час якого учні відповідали на питання та знаходили рішення із складних правових ситуацій.

©2018 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search