Новини

Previous Next

Відбувся круглий стіл

13 квітня 2018 року відбувся круглий стіл з користувачами статистичної інформації з питань поширення уніфікованих статистичних продуктів та можливостей їх практичного застосування. У роботі круглого столу приняли участь начальник Головного територіального управління юстиції у Луганській області Філатова Тетяна Дмитрівна та заступники начальника Головного територіального управління юстиції Журба Еліна Борисівна та Прилуцька Марина Олександрівна та начальник Головного управління статистики у Луганській області Протопопов Дмитро Якович, перший заступник начальника Головного управління статистики Овчіннікова Галина Олексіївна, начальники управлінь Харламова Наталія Леонідівна та Биканова Людмила Павлівна.

Розглянуті питання постачання зведеної статистичної інформації у вигляді статистичних публікацій та надання статистичної інформації на запити користувачів.

Прийнято рішення щодо укладання угоди про взаємообмін інформаційними ресурсами між Головним управлінням статистики та Головним територіальним управлінням юстиції у Луганській області.

©2019 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search