Новини

Чекаєте народження дитини? Багато клопоту?

Шановні батьки! Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Луганській області нагадує, що працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану Луганської області здійснюється прийом документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини. Свідоцтва про народження малюків видаються безпосередньо у закладах охорони здоров'я, де приймаються пологи.

Відповідну послугу Міністерство юстиції запровадило у Луганській області ще у березні 2016 року.

На території Луганської області підконтрольній українській владі функціонує 8 пологових будинків (м. Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк, смт. Біловодськ, Білокуракине, Новопсков, Сватове, Старобільськ), в яких в повній мірі здійснюється прийом документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини.
Реалізація даного сервісу можлива заявдяки щоденній роботі у пологових будинках співробітників відділів державної реєстрації актів цивільного стану Луганської області у режимі фронт-офісів, які здійснюють прийом документів та видачу свідоцтв, надають консультації роженицям та проводять інформаційну роботу з медичним персоналом.

Відділи державної реєстрації актів цивільного стану Луганської області прагнуть досягти 100% видачі свідоцтв про народження у пологових будинках, але це неможливо через суб`єктивні життеві ситуації (батьки дитини на різних прізвищах, але немає можливості написати необхідну в даному випадку спільну заяву батьків; батьки не визначилися з ім`ям дитини; батьки бажають зареєструвати дитину за місцем проживання, а не за місцем народження).

Бажаємо здоров'я Вам та Вашим малюкам!

©2019 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search