Новини

Навчальні курси

Головне територіальне управління юстиції у Луганській області повідомляє про можливість пройти навчальні курси в Національному університеті “Одеська юридична академія” з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів та пройти підготовку у приватні виконавці.

Національний університет “Одеська юридична академія”- найперший навчальний заклад, якому погодили план навчальних курсів з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів (далі навчальні курси) та надали право готувати кандидатів у приватні виконавці.

Оскільки, перш ніж здати кваліфікаційний іспит на право зайняття діяльністю приватного виконавця в Міністерстві юстиції України, кандидат повинен обов'язково пройти навчання на спеціалізованих навчальних курсах та отримати свідоцтво про проходження навчання.

Листом від 28.01.2019 № 130 Національний університет “Одеська юридична академія” повідомили, що відповідно до розділу ІІ Порядку допуску до професії приватного виконавця від 25.10.2016 № 3035/5, орієнтовна дата початку ІV навчальних курсів з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень інших органів — 11 березня 2019 року. Тривалість курсу становить 23 робочих дні (210 навчальних годин), які будуть проходити з понеділка по п'ятницю. Залік (у формі тестування) відбудеться 11 квітня 2019 року. Місце проведення курсів: м. Одеса, вул. Академічна, 9, ауд. 25, 34. Оплата за проходження навчання становить 5420 гривень та здійснюється на підставі укладеного договору на рахунок вказаний у ньому. На період навчання іногороднім може бути надана можливість проживання в гуртожитку факультету цивільної господарської юстиції. Вартість проживання у гуртожитку в оплату за навчання не входить та становить 1500 гривень. Контакти:

(048) 777-34-60 — деканат факультету цивільної та господарської юстиції.

(096) 555-60-60 — Колодін Денис Олексійович, декан факультету цивільної та господарської юстиції, к. ю. н., доцент.

(067) 799-55-82 — Байталюк Дарія, адміністратор навчальних курсів.

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

©2019 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search