Новини

Previous Next

Семінар для нотаріусів Кремінського районного нотаріального округу

13 березня 2019 року працівниками відділу з питань нотаріату проведено семінар для нотаріусів Кремінського районного нотаріального округу з питань нотаріату та фінансового моніторингу відповідно до Графіку проведення семінарів для нотаріусів Луганської області з питань нотаріату та фінансового моніторингу по нотаріальним округам на І квартал 2019 року, затвердженого начальником Головного територіального управління юстиції у Луганській області 18 січня 2019.

На семінарі було обговорено порядок проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України.

Крім цього, розглядалися практичні аспекти здійснення ідентифікації, верифікації та вивчення клієнтів нотаріусами як суб'єктами первинного фінансового моніторингу.

Також було обговорено питання опитувальника для суб'єктів первинного фінансового моніторинга щодо оцінки ризиків використання суб'єктів первинного фінансового моніторинга для легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом та фінансування тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення.

©2019 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search