Новини

«Від мрії до дії»

Previous Next

Пріоритетним напрямком виховання дітей та молоді в національній системі освіти є патріотичне виховання. Актуальність патріотичного та духовного виховання юного покоління зумовлюється процесом формування в Україні громадянського суспільства, становлення єдиної нації.

Виховання патріота, громадянина, духовно багатої особистості – процес тривалий і багатогранний. Він потребує від педагогів і батьків великої праці над собою, усвідомлення високих цінностей та відповідної поведінки, розуміння виховних завдань та вибору оптимальних методів і форм роботи з дітьми.
Саме тому, 14 травня 2019 року в рамках проекту «Від мрії до дії» Головне територіальне управління юстиції у Луганській області організувало та провело для учнів 9-11 класів із закладів загальної середньої освіти Луганської області військово-патріотичну естафету під назвою: “Сила нації” на базі полігону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області з метою вшанування геройського чину борців за незалежність української держави, історії визвольних змагань та української військової традиції.
Крім того, проведення естафети консолідує діяльність органів державної влади, місцевого самоврядування та навчальних закладів щодо вирішення проблем військово-патріотичного виховання підростаючого покоління, формування в учасників національної гідності, прагнення до вивчення героїчних сторінок історії українського народу, патріотичних почуттів та національної самосвідомості, виховання гордості за свій рідний край та державу.

©2019 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search