Новини

Бажаєте дізнатись відомості про громадське формування - скористайтесь он-лайн будинком юстиції

Якщо Вам необхідно дізнатись відомості про керівника, місцезнаходження, засоби зв'язку громадського формування, маєте можливість скористатись сервісом "Он-лайн будинок юстиції".

Он-лайн будинок юстиції – автоматизований електронний сервіс, який дає можливість скористатись безліччю електронних послуг, отримати послуги без контакту з представниками органів влади.

Знайти Он-лайн будинок юстиції дуже просто – або перейти за посиланням https://online.minjust.gov.ua, або в пошуковому полі мережі Інтернет ввести "Он-лайн будинок юстиції".

Дізнатись відомості про громадське формування на сервісі "Он-лайн будинок юстиції" можливо за допомогою:

- Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

- Реєстру громадських об'єднань;

- Єдиного реєстру громадських формувань.

За допомогою Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань можливо дізнатись відомості про громадські формування лише зі статусом юридичної особи – про найменування, місцезнаходження, засновників, керівника, вид діяльності, засоби зв'язку та інші відомості.

За допомогою Реєстру громадських об'єднань є можливість дізнатись відомості про громадські об'єднання зі статусом і без статусу юридичної особи – про найменування, дату реєстрації, місцезнаходження, керівний орган та інші відомості.

За допомогою Єдиного реєстру громадських формувань можливо дізнатись відомості про творчі спілки, постійно діючі третейські суди, статути територіальних громад.

©2019 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search