Новини

Мін’юст захищає права кожного

Previous Next

Будь яка розпочата справа повинна приносити позитивні результати. А якщо результати перевищують очікування, це вдвічі приємно та дає відчуття того, що все було зроблено не дарма.

В рамках робочого візиту на Луганщину, перший заступник Міністра юстиції України Олена Сукманова разом з начальником юстиції Луганщини Тетяною Філатовою, провели зустріч з представниками жіночих громадських організацій Луганської області, Департаменту соціального захисту населення, Служби у справах дітей Луганської обласної державної адміністрації, Національної поліції Луганської області, Сєвєродонецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Луганського Обласного центру соціально-психологічної допомоги на тему дії законів #ЧужихДітейНеБуває,#ПоїхатиЗДитиноюЗаКордонЛегко!, #ДомашнєНасильство.
Олена Сукманова згадала, як починалися ці ініціативи Міністерства юстиції України, як мало було тих, хто дійсно вірив в успіх. Але, на сьогоднішній день, ми маємо реальні механізми захисту прав дітей, а результати цієї роботи перевищили усі сподівання! В ході зустрічі було задано багато практичних запитань, на які було надано змістовні відповіді.

©2019 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search