Новини

Реалізація загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Previous Next

У рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та відповідно до графіка проведення особистого прийому керівництвом Головного територіального управління юстиції у Луганській області, працівники державної виконавчої служби проводять виїзні прийоми, правові консультації,інформування громадян та розповідають про урядові ініціативи.

07 серпня 2019 року працівники юстиції відвідали село Смолянинове Новоайдарського району Луганської області надали правову допомогу мешканцям та розповідали про реалізовані Мін'юстом правопросвітницькі кампанії #ВідповідальнеБатьківство,#ПравоНаВиконанняРішеньСуду.
Під час інформування обговорили правила виїзду з дитиною за кордон, пільги на розвиток дитини для сумлінних батьків, порядок оформлення аліментів за взаємною згодою, порядок отримання податкової знижки на навчання, порядок отримання послуги «Муніципальна няня».
Також, громадяни дізналися про запобігання та протидію домашньому насильству. Крім того були надані друковані матеріали, щодо реалізації зазначеного проекту «Я маю право!»: (#Аліменти, #СтопНасильство», #ПоїхатиЗДитиноюЗаКордонЛегко, #ПутівникВиконавчогоПровадження, інформаційного видання “Юстиція відкрита для людей” тощо).
#ЯМаюПраво!
#ВідповідальнеБатьківство
#ЧужихДітейНеБуває
#СтопНасильство!
#ПравоНаВиконанняРішеньСуду
#ПоїхатиЗДитиноюЗаКордон-Легко

©2019 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search