Новини

Увага! Можливість звернутись на особистий прийом не виходячи з дому

У вас є можливість звернутись до начальника Головного територіального управління юстиції у Луганській області на особистий прийом не виходячи з дому, якщо ви є користувачем Скайп.

Для цього ознайомтесь з Графіком особистого прийому звернень громадян в режимі скайп спілкування начальником Головного територіального управління юстиції у Луганській області на офіційному вебсайті управління (у вкладці “Про управління” - “Організація особистого прийому” - “Графіки”) та оберіть зручну дату. Найближчі дати, на які можна подати заявку, 12.08.2019 та 26.08.2019.
Подайте заявку на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., у заявці обов'язково зазначте свої прізвище, ім'я, по батькові, контактні дані (електронна адреса та логін скайп), стислий виклад мети особистого прийому, опис суті звернення, бажані дату та час проведення особистого прийому в межах запропонованого графіка прийому. Дочекайтесь підтвердження прийняття заявки, яке буде надіслано на вашу електронну адресу не пізніше ніж наступного робочого дня, після отримання заявки.
І у підтверджений день та час вийдіть на зв'язок за допомогою програмного забезпечення Скайп з користувачем live:skype.priyom.

©2019 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search