Новини

Як роздрукувати виписку та установчі документи юридичної особи з Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб–підприємців та громадських формувань

Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - виписка) — це документ в електронній або у випадках, передбачених Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, у паперовій формі, який формується за результатами проведення реєстраційних дій і містить відомості про юридичну особу або її відокремлений підрозділ, фізичну особу - підприємця (у тому числі про взяття на облік в органах державної статистики та державної фіскальної служби, видачу ліцензії та документів дозвільного характеру) або громадське формування, що не має статусу юридичної особи, а також про проведену реєстраційну дію.

Установчий документ юридичної особи — це установчий акт, статут, програма політичної партії, модельний статут, засновницький договір, одноособова заява (меморандум), положення тощо.

Для того, щоб роздрукувати виписку, яка формується лише за результатами проведення реєстраційної дії та установчі документи юридичної особи з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань необхідно:

  1. Зайти до Он-лайн будинку юстиції через веб-сайт Мінстерства юстиції України (https://minjust.gov.ua) або за прямим посиланням https://online.minjust.gov.ua. Також, для отримання виписки та установчих документів юридичної особи можливо перейти на веб сайт Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань за посиланням https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch.
  2. В Он-лайн будинку юстиції перейти до розділу «ІНФОРМАЦІЯ З РЕЄСТРІВ». Обрати «ОРГАНІЗАЦІЇ, ОБ’ЄДНАННЯ, ФОРМУВАННЯ» та у переліку реєстрів вибрати «Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».
  3. 3. Обрати розділ «Результат надання адміністративних послуг» та ввести у поле «Запит» унікальний номер «Код» (розміщений у верхньому правому куті першої сторінки опису документів, що надається державним реєстратором при прийнятті документів. Код складається з 6 до 12 цифр.

Після здійснення всіх вищезазначених дій на веб-сторінці з’явиться інформація:

  • найменування юридичної особи;
  • реєстраційна дія;
  • дата дії;
  • документи (Статут та свідоцтво про державну реєстрацію СПД/Виписка).

Для роздрукування виписки необхідно її завантажити з графи «Документи» - «Свідоцтво про державну реєстрацію СПД/Виписка».

Для роздрукування установчих документів юридичної особи необхідно завантажити в графі «Документи» кожну сторінку установчого документа.

Контактний номер телефону Головного територіального управління юстиції у Луганській області з питань державної реєстрації громадських формувань: 0645242216, 0953624202.

Отримати консультацію можливо за допомогою он-лайн чату з питань державної реєстрації громадських формувань за посиланням: http://lugjust.gov.ua/gf-chat/.

©2019 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search