Новини

Юрист Луганщини

Головним територіальним управлінням юстиції у Луганській області було створено платформу для ведення онлайн-блога у соціальній мережі  “Facebook” під назвою “Юрист Луганщини”, метою якого є висвітлення сучасної правової інформаціїї та розгляду актуальних проблем.

Перш за все інформаційно-аналітична сторінка створена з метою висвітлення та аналізу соціальних подій в Україні та світі, та зосереджена, переважно у сфері захисту прав людини та реформ у сфері права в Україні.
Публікації онлайн-блога “Юрист Луганщини” мають на меті допомогти пересічним громадянам розбиратися в юридичних питаннях. Більш того, ці публікації є відмінним джерелом, завдяки якому користувачі дізнаються про останні події та відповіді на актуальні та злободенні питання суспільства з метою надання їм належної правової оцінки.
На нащій сторінці ви знайдете багато юридичної інформації як для юристів, так і для всіх, хто цікавиться українським законодавством, або хоче освітити якусь юридичну проблему.
Сторінка “Юрист Луганщини” відкрита для відзивів та коментарів для усіх відвідувачів.
Крім того, якщо ви маєте цікаві та корисні матеріали для статей ви можете надіслати їх на нашу електронну адресу (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) для публікації у нашому журналі (із посиланням на автора).
Ми позиціонуємо себе як посередницький портал та невелику соціальну мережу між юристами або пересічними громадянами, що розміщує останні новини в сфері правовідносин, саме завдяки якому користувачі завжди в курсі найважливіших подій.
Долучайтесь до нашої групи та насолоджуйтесь цікавими статтями, допомогою колег та актуальними новинами. Сподіваємося, ми будемо корисними для вас!

Посилання на сторінку - https://www.facebook.com/groups/359517841346076/?epa=SEARCH_BOX

©2019 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search