Новини

Кількість центрів надання адміністративних послуг, з якими співпрацює Головне територіальне управління юстиції у Луганській області у сфері державної реєстрації громадських формувань, збільшилась

Previous Next

Завдяки постійній співпраці Головного територіального управління юстиції у Луганській області з сільським, селищними радами збільшується кількість центрів надання адміністративних послуг, які приймають та видають документи у сфері державної реєстрації громадських формувань.

Так, у серпні 2019 року укладено ще дві угоди про співробітництво з центрами надання адміністративних послуг Троїцької селищної ради та Краноріченської селищної ради у сфері державної реєстрації громадських формувань.

Сьогодні, 05 вересня 2019 року, співробітниками Головного територіального управління юстиції у Луганській проведено навчання для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг, з яким підписано нові угоди про співробітництво. На навчанні розглянуті загальні положення державної реєстрації громадських формувань, звернуто увагу на особливості роботи у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань. Надано методичні рекомендації та пам'ятки для розміщення в приміщеннях центрів та видачі людям.

Така співпраця надає, без перебільшення, додаткових зручностей всім, без винятку, громадським формуванням та громадським активістам. Послуги Головного територіального управління юстиції у Луганській області стають ближче до людей, через відсутність потреби особисто відвідувати управління юстиції.

Ознайомитись з переліком центрів надання адміністративних послуг, до яких можна звернутись та подати документи громадським формуванням, можна на вебсайті головного територіального управління юстиції у Луганській області за посиланням

http://lugjust.gov.ua/files/Reestraciya/1/Суб'єкти%20прийому%20та%20видачі%20документів01-04.pdf.

©2020 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search