Новини

Переваги подання документів у сфері державної реєстрації громадських формувань через Центри надання адміністративних послуг

Суб'єктом державної реєстрації громадських формувань - первинних, місцевих, обласних, регіональних та республіканських професійних спілок, їх організацій та об’єднань, структурних утворень політичних партій, регіональних (місцевих) творчих спілок, територіальних осередків всеукраїнських творчих спілок, місцевих, обласних, республіканських Автономної Республіки Крим, Київської та Севастопольської міських організацій роботодавців та їх об’єднань, постійно діючих третейських судів, громадських об’єднань, їх відокремлених підрозділів, громадських об’єднань, що не мають статусу юридичної особи, підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання, місцезнаходженням яких є населені пункти Луганській області, є Головне територіальне управління юстиції у Луганській області.

У зв'язку з тим, що Головне територіальне управління юстиції у Луганській області знаходиться у м. Сєвєродонецьк, подача документів для державної реєстрації громадськими формуваннями, які знаходяться у різних районах Луганської області, безпосередньо до Головного територіального управління юстиції у Луганській області, пов'язана з певними витратами коштів та часу.

Для зручності громадських формувань, прийом та видача документів у сфері державної реєстрації громадських формувань проводиться через Центри надання адміністративних послуг, з якими Головним територіальним управлінням юстиції у Луганській області укладено угоди про співпрацю. З переліком та контактами таких Центрів надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Луганській області.

Таким чином подача та отримання результату надання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації громадських формувань через ЦНАП безумовно має безліч переваг, серед яких:

- зручність;

- відсутність безпосередньої взаємодії заявника з посадовою особою суб'єкта державної реєстрації;

- економія часу та коштів.

У разі подання документів для державної реєстрації через ЦНАП уповноважена особа такого ЦНАП здійснює усі дії щодо прийняття та видачі документів для державної реєстрації, передбачені законодавством.

Контактний номер телефону Головного територіального управління юстиції у Луганській області з питань державної реєстрації громадських формувань: 0645242216, 0953624202.

Отримати консультацію можливо за допомогою он-лайн чату з питань державної реєстрації громадських формувань за посиланням: http://lugjust.gov.ua/gf-chat/.

©2019 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search